پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی

پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی برای هر کسب و کاری مزیت های مربوط به خود را دارد در اینجا به بعضی از این کسب و کارها و مزیت های پیاده سازی سیستم نوبت دهی در آن کسب و کار می پردازیم.

خرده فروشی ها

برای خرده فروشی، همه چیز در مورد ماندن در بازی در مواجهه با رقابت است. کسب و کارهایی که نمیتوانند صفوف خود را به طور موثر مدیریت کنند، باعث میشوند که همه چیز را برای رقباشان آسانتر کنند. سیستم نوبت دهی اجازه می دهد تا زمان انتظار را به یک تجربه خوب مشتری و بازدید کنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

بیمارستان ها و مطب ها

بیماران اغلب مجبورند مدت زمان انتظار را صبر کنند. این نکته منفی بر کیفیت خدمات تاثیر می گذارد. یک سیستم مدیریت صف یا نوبت دهی اجازه می دهد بیماران وضعیت خود را در یک صف ببینند، به این ترتیب از اضطراب و ناامیدی آنها کاسته می شوند.

آموزش و پرورش

همانندسایر سازمان های ارائه دهنده خدمات، موسسات آموزشی باید با زمان های اوج (به عنوان نمونه ثبت نام هر ترم)  مقابله کنند. سیستم مدیریت صف آموزان از انفجار دانش آموزان جلوگیری می کنند و باعث می شود ثبت نام سریع تر می شود.

ساز مان های دولتی

بر خلاف خرده فروشی، ساختارهای دولتی با کیفیت خدمات خود مواج نیستند، زیرا آنها خدمات منحصر به فرد ارائه می دهند که هیچ کس دیگر کاری نمی کند  هر بازدید کننده برای یک سازمان دولتی یک هزینه اضافی است و یک سیستم مدیریت صف اجازه می دهد تا صف انتظار را کاهش و زمان سرویس را افزایش دهیم.

بانک ها

بانک ها از اولین موسساتی هستند که به یک سیستم نوبت دهی و پیاده سازی آن نیاز دارند،کنترل حضور مشتری در بانک و نحوه ارزیابی خدمات ارائه شده به وی با یک سیستم نوبت دهی به بهترین نحو انجام می شود.

نتیجه گیری:یک سیستم مدیریت صف و پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی دارای مزایا و فواید بسیاری است که به نسبت کسب و کار خود می توانید از این امکانات بهره مند شوید.گالری محصولات سیستم نوبت دهی بیسیم باربد را در اینجا می توانید ببینید و مشتریان متنوع سیستم نوبت دهی باربد ر در اینجا ببینید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲فرو ۱۳۹۷

تصور کنید که شما در انتظار هستید و نمی توانید احساس اضطراب را متوقف کنید، بنابراین به ساعت خود نگاه می کنید. به نظر می رسد زمان به کندی می گذرد، و شما احساس می کنید که هرگز آنچه را که برایش آمده اید را دریافت نخواهید کرد. شما فکر می کنید، “باید راهی بهتر […]

۲۷اسف ۱۳۹۶

محصولات گروه مهندسی باربد

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ مقالات ۰ دیدگاه بازدیدها: 4,375

تاکنون مقالات زیادی در خصوص نحوه جلب رضایت مشتری و سیستم های نوبت دهی منتشر کرده ایم در این مقاله نگاهی کلی به محصولات گروه مهندسی باربد داریم برای آشنایی بیشتر با هر محصول کافیست روی تیتر آن کلیک کنید تا به صفحه مربوط به آن محصول  هدایت شوید. سیستم نوبت دهی سیستم نوبت دهی […]

۱۴اسف ۱۳۹۶
خرید دستگاه نوبت دهی

این جمله که به مشتریان سرویس اختصاصی دهید برای کسب و کارها جمله آشنایی است ولی بدون توضیح چگونه می توان فهمید که سرویس اختصاصی به چه معناست؟ مشتریان خوشحال بیشتر خرید می کنند و به دوستان خود نیز توصیه می کنند آنها هم چنین در شبکه های اجتماعی خود از کسب و کار شما […]

۰۷اسف ۱۳۹۶

سه راه کاهش اتلاف زمان

۷ اسفند ۱۳۹۶ مقالات ۰ دیدگاه بازدیدها: 2,911

جمله عجیبی نگفته ایم اگر بگوییم هیچ کس از ایستادن در صف لذت نمیبرد.ایستادن در صف علاوه بر اتلاف زمان اثر روانشناسی بدی روی مشتریان شما دارد. ۱.با دادن اطلاعات زمان سپری شده را کمتر نشان دهید فرض کنید به یک سازمان وارد شده اید و از بدو ورود باید در صف منتظر بمانید…چه احساسی […]