پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی

پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی برای هر کسب و کاری مزیت های مربوط به خود را دارد در اینجا به بعضی از این کسب و کارها و مزیت های پیاده سازی سیستم نوبت دهی در آن کسب و کار می پردازیم.

خرده فروشی ها

برای خرده فروشی، همه چیز در مورد ماندن در بازی در مواجهه با رقابت است. کسب و کارهایی که نمیتوانند صفوف خود را به طور موثر مدیریت کنند، باعث میشوند که همه چیز را برای رقباشان آسانتر کنند. سیستم نوبت دهی اجازه می دهد تا زمان انتظار را به یک تجربه خوب مشتری و بازدید کنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

بیمارستان ها و مطب ها

بیماران اغلب مجبورند مدت زمان انتظار را صبر کنند. این نکته منفی بر کیفیت خدمات تاثیر می گذارد. یک سیستم مدیریت صف یا نوبت دهی اجازه می دهد بیماران وضعیت خود را در یک صف ببینند، به این ترتیب از اضطراب و ناامیدی آنها کاسته می شوند.

آموزش و پرورش

همانندسایر سازمان های ارائه دهنده خدمات، موسسات آموزشی باید با زمان های اوج (به عنوان نمونه ثبت نام هر ترم)  مقابله کنند. سیستم مدیریت صف آموزان از انفجار دانش آموزان جلوگیری می کنند و باعث می شود ثبت نام سریع تر می شود.

ساز مان های دولتی

بر خلاف خرده فروشی، ساختارهای دولتی با کیفیت خدمات خود مواج نیستند، زیرا آنها خدمات منحصر به فرد ارائه می دهند که هیچ کس دیگر کاری نمی کند  هر بازدید کننده برای یک سازمان دولتی یک هزینه اضافی است و یک سیستم مدیریت صف اجازه می دهد تا صف انتظار را کاهش و زمان سرویس را افزایش دهیم.

بانک ها

بانک ها از اولین موسساتی هستند که به یک سیستم نوبت دهی و پیاده سازی آن نیاز دارند،کنترل حضور مشتری در بانک و نحوه ارزیابی خدمات ارائه شده به وی با یک سیستم نوبت دهی به بهترین نحو انجام می شود.

نتیجه گیری:یک سیستم مدیریت صف و پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی دارای مزایا و فواید بسیاری است که به نسبت کسب و کار خود می توانید از این امکانات بهره مند شوید.گالری محصولات سیستم نوبت دهی بیسیم باربد را در اینجا می توانید ببینید و مشتریان متنوع سیستم نوبت دهی باربد ر در اینجا ببینید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۸مهر ۱۳۹۷

بانک‌ها، موسسات مالی، درمانگاه‌ها، بیمارستان‌های دولتی و خصوصی، مراکز تامین اجتماعی‌، دفاتر امور مالیاتی و بسیاری از سازمان‌ها بعنوان ارگانهای نیازمند به سیستم‌های مدیریت صف شناخته شده‌اند. در این سازمان‌ها به طور ذاتی تشکیل صف‌های طولانی سبب افزایش زمان انتظار و کاهش رضایت مشتریان خواهد شد. انتظار در صف با توجه به افزایش تراکم جمعیت […]

۲۹شهریور ۱۳۹۷

تمام کافه ها و رستوران‌هایی که مشتریانشان می‌بایست سفارش خود را تحویل بگیرند به پیجرهای فراخوان مشتری نیاز دارند. پیجر الماس باربد در رستوران یا کافه شما باعث بهبود خدمات‌رسانی و افزایش فروش می‌شود. مشتریان شما در زمان انتظار برای آماده شدن سفارش خود می‌توانند در اطراف رستوران یا خودرو خود بنشینند و به استراحت […]

۰۸شهریور ۱۳۹۷

چرا بیمارستان‌ها به سیستم نوبت‌دهی بی‌سیم باربد جهت نوبت‌دهی حضوری نیاز دارند؟ پذیرش یکی از بخش‌های مهم بیمارستان‌ها می باشد چرا که در این بخش ارتباط بین بیمار و درخواست او با بیمارستان آغاز می‌شود. عمده‌ترین مشکلات بیماران هنگام پذیرش، تعداد زیاد بیماران بصورت همزمان، معطل شدن بیماران و مشکلاتی از این دست می باشد. […]

۰۴شهریور ۱۳۹۷
استند دو کلیده

تصور بسیاری از افراد و یا کسب و کارهایی که با ارباب رجوع سروکار دارند این است که تنها بانک‌ها و موسسات مالی نیاز به دستگاه نوبت دهی حضوری دارند در حالیکه بسیاری از این کسب و کارهای کوچک و بزرگ با صف مواجه می‌باشند. در حالیکه مشتریان کسب و کارهایی مثل آرایشگاه‌ها، نانوایی‌ها، مشاور […]