پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی

پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی برای هر کسب و کاری مزیت های مربوط به خود را دارد در اینجا به بعضی از این کسب و کارها و مزیت های پیاده سازی سیستم نوبت دهی در آن کسب و کار می پردازیم.

خرده فروشی ها

برای خرده فروشی، همه چیز در مورد ماندن در بازی در مواجهه با رقابت است. کسب و کارهایی که نمیتوانند صفوف خود را به طور موثر مدیریت کنند، باعث میشوند که همه چیز را برای رقباشان آسانتر کنند. سیستم نوبت دهی اجازه می دهد تا زمان انتظار را به یک تجربه خوب مشتری و بازدید کنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

بیمارستان ها و مطب ها

بیماران اغلب مجبورند مدت زمان انتظار را صبر کنند. این نکته منفی بر کیفیت خدمات تاثیر می گذارد. یک سیستم مدیریت صف یا نوبت دهی اجازه می دهد بیماران وضعیت خود را در یک صف ببینند، به این ترتیب از اضطراب و ناامیدی آنها کاسته می شوند.

آموزش و پرورش

همانندسایر سازمان های ارائه دهنده خدمات، موسسات آموزشی باید با زمان های اوج (به عنوان نمونه ثبت نام هر ترم)  مقابله کنند. سیستم مدیریت صف آموزان از انفجار دانش آموزان جلوگیری می کنند و باعث می شود ثبت نام سریع تر می شود.

ساز مان های دولتی

بر خلاف خرده فروشی، ساختارهای دولتی با کیفیت خدمات خود مواج نیستند، زیرا آنها خدمات منحصر به فرد ارائه می دهند که هیچ کس دیگر کاری نمی کند  هر بازدید کننده برای یک سازمان دولتی یک هزینه اضافی است و یک سیستم مدیریت صف اجازه می دهد تا صف انتظار را کاهش و زمان سرویس را افزایش دهیم.

بانک ها

بانک ها از اولین موسساتی هستند که به یک سیستم نوبت دهی و پیاده سازی آن نیاز دارند،کنترل حضور مشتری در بانک و نحوه ارزیابی خدمات ارائه شده به وی با یک سیستم نوبت دهی به بهترین نحو انجام می شود.

نتیجه گیری:یک سیستم مدیریت صف و پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی دارای مزایا و فواید بسیاری است که به نسبت کسب و کار خود می توانید از این امکانات بهره مند شوید.گالری محصولات سیستم نوبت دهی بیسیم باربد را در اینجا می توانید ببینید و مشتریان متنوع سیستم نوبت دهی باربد ر در اینجا ببینید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۵دی ۱۳۹۶

اصول نوبت دهی موثر

۲۵ دی ۱۳۹۶ مقالات ۰ دیدگاه بازدیدها: 29
اصول نوبت دهی موثر

امروزه سیستم نوبت دهی و نحوه نوبت دهی موثر یک موضوع مهم در هر کسب و کاری است تا کنون در این مورد چند قانون را ذکر کردیم. آنها به اندازه کافی ساده هستند و همه از یک اصل ساده پیروی می کنند: تلاش برای ایجاد بهترین تجربه ممکن برای مشتری. برای این منظور یکی […]

۱۶دی ۱۳۹۶

امروزه مشتریان می خواهند در کسب و کارهایی که احساس می کنند بخشی از جامعه آنها هستند، خرید کنند. جامعه، این حرف ما برای این بخش از استراتژی تجربه مشتری مبتنی بر سیستم نوبت دهی است. جامعه جایی است که همه به شما احترام گذاشته و برای انجام کارها صف و عدالت را رعایت می […]

۰۹دی ۱۳۹۶

خدمتی را که مشتریان نیازمند آن هستند به آنها ارائه دهید. هنگامی که مشتریان با یک سیستم مدیریت صف وارد سیستم میشوند، نام خود را در یک کیوسک دیجیتالی وارد می کنند، که معمولا در نزدیکی ورودی محل کسب و کار یا دفتر قرار دارد در بعضی سیستم ها مشتری با وارد شدن به محل […]

۲۸آذر ۱۳۹۶
آیا سیستم نوبت دهی می تواند درصد رضایت مشتریان را افزایش دهد؟

آیا یک سیستم نوبت دهی می تواند تجربه مشتری را بهبود بخشد؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند – پاسخ کاملا “بله” است.اما هیچکس جوابهای یک کلمه ای را دوست ندارد بنابراین، در اینجا ما قصد داریم به بحث و گفتگو در مورد همه راه های بی شمار که سیستم های نوبت دهی، […]