پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی

پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی برای هر کسب و کاری مزیت های مربوط به خود را دارد در اینجا به بعضی از این کسب و کارها و مزیت های پیاده سازی سیستم نوبت دهی در آن کسب و کار می پردازیم.

خرده فروشی ها

برای خرده فروشی، همه چیز در مورد ماندن در بازی در مواجهه با رقابت است. کسب و کارهایی که نمیتوانند صفوف خود را به طور موثر مدیریت کنند، باعث میشوند که همه چیز را برای رقباشان آسانتر کنند. سیستم نوبت دهی اجازه می دهد تا زمان انتظار را به یک تجربه خوب مشتری و بازدید کنندگان را به مشتریان وفادار تبدیل کنید.

بیمارستان ها و مطب ها

بیماران اغلب مجبورند مدت زمان انتظار را صبر کنند. این نکته منفی بر کیفیت خدمات تاثیر می گذارد. یک سیستم مدیریت صف یا نوبت دهی اجازه می دهد بیماران وضعیت خود را در یک صف ببینند، به این ترتیب از اضطراب و ناامیدی آنها کاسته می شوند.

آموزش و پرورش

همانندسایر سازمان های ارائه دهنده خدمات، موسسات آموزشی باید با زمان های اوج (به عنوان نمونه ثبت نام هر ترم)  مقابله کنند. سیستم مدیریت صف آموزان از انفجار دانش آموزان جلوگیری می کنند و باعث می شود ثبت نام سریع تر می شود.

ساز مان های دولتی

بر خلاف خرده فروشی، ساختارهای دولتی با کیفیت خدمات خود مواج نیستند، زیرا آنها خدمات منحصر به فرد ارائه می دهند که هیچ کس دیگر کاری نمی کند  هر بازدید کننده برای یک سازمان دولتی یک هزینه اضافی است و یک سیستم مدیریت صف اجازه می دهد تا صف انتظار را کاهش و زمان سرویس را افزایش دهیم.

بانک ها

بانک ها از اولین موسساتی هستند که به یک سیستم نوبت دهی و پیاده سازی آن نیاز دارند،کنترل حضور مشتری در بانک و نحوه ارزیابی خدمات ارائه شده به وی با یک سیستم نوبت دهی به بهترین نحو انجام می شود.

نتیجه گیری:یک سیستم مدیریت صف و پیاده سازی یک سیستم نوبت دهی دارای مزایا و فواید بسیاری است که به نسبت کسب و کار خود می توانید از این امکانات بهره مند شوید.گالری محصولات سیستم نوبت دهی بیسیم باربد را در اینجا می توانید ببینید و مشتریان متنوع سیستم نوبت دهی باربد ر در اینجا ببینید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14آذر 1399

با افزایش استفاده ایرانیان از اینترنت استفاده از برخی از خدمات آنلاین به یک امر طبیعی مبدل شده است اما هنوز هم خدماتی وجود دارند که برای تکمیل یا دریافت این خدمات باید حضوری به برخی از مراکز و دفاتر مراجعه شود. دفاتر خدمات قضایی به دلیل نوع خدماتی که ارائه می دهند، یکی از […]

09دی 1398

عواقب اداره امور وقتی که صف ها به صورت هرج و مرجی مدیریت می شوند به خوبی شناخته شده است، اما وقتی یک صف به درستی توسط یک سیستم نوبت دهی مدیریت شود چه اتفاقی می افتد؟ در این حالت مزایای مختلفی برای بانک ها، دفاتر پیشخوان دولت، مراکز پلیس +۱۰، دفاتر خدمات قضایی، و […]

27آذر 1398

شکی نیست که  امروزه بانکداری اینترنتی، پیامکی و مبتنی تلفن همراه کارهای زیادی را برای بهبود رضایت مشتریان انجام داده‌اند. اما برای ارائه بهینه خدمات مشتریان مخصوصا زمانی که به وسیله تلفن همراه و یک وب سایت فعالیت آنها انجام نمی شود و نیازمند مراجعه به بانک هستند. برای همین موضوع مکان شعبه فیزیکی هنوز […]

14آذر 1398

یک سیستم مدیریت نوبت دهی بی‌سیم مناسب، می‌تواند راه حل بسیار ساده ای برای مدیریت صف های مشتریان شما و با انعطاف‌پذیری بیشتر و روش موثرتری ارائه کند. هم چنین این موضوع باید به طور یکپارچه در فعالیت ها و فرآیندهای روزمره سازمان شما ادغام شود. هنگام انتخاب یک سیستم مدیریت نوبت دهی باید هم […]