استند دو کلیده

تصور بسیاری از افراد و یا کسب و کارهایی که با ارباب رجوع سروکار دارند این است که تنها بانک‌ها و موسسات مالی نیاز به دستگاه نوبت دهی حضوری دارند در حالیکه بسیاری از این کسب و کارهای کوچک و بزرگ با صف مواجه می‌باشند.

در حالیکه مشتریان کسب و کارهایی مثل آرایشگاه‌ها، نانوایی‌ها، مشاور املاک، صرافی ها، کلینیک‌های زیبایی و درمانی و از این قبیل بطور حضوری مراجعه می‌نمایند و در اکثر موارد ارباب رجوع منتظر می‌ایستند و مدام به ساعت خود نگاه می‌کنند. احساس اضطراب دارند و به نظرشان زمان به کندی می‌گذرد و در برخی موارد احساس می‌کنند احترام به حق تقدم آنها گذاشته نشده است.

شرکت مهندسی باربد به عنوان اولین تولیدکننده دستگاه‌های نوبت‌دهی بی‌سیم در ایران، برای این نوع از کسب و کارها، سیستم نوبت‌دهی دیواری و یا رومیزی خود را پیشنهاد می‌کند.

یکی از این سیستم‌های نوبت‌دهی بی‌سیم دیواری و یا رومیزی، دستگاه نوبت‌دهی بی‌سیم دو صف می‌باشد. همانطور که در تصویر می‌بینید این دستگاه بسیار کوچک می باشد. این دستگاه به دلیل طراحی ظاهری بی نظیر و قیمت مناسب توجه بسیاری از صاحبان این کسب و کارها را که فضای مناسب برای استندهای ایستاده ندارند و یا فقط یک یا دو صف دارند را به خود جلب کرده است.

 تاکنون باربد مفتخر است بسیاری از صرافی‌ها، شرکت‌های تضامنی، نانوایی‌ها، بستنی فروشی‌ها، فروشگاه‌ها و غیره این دستگاه نوبت‌دهی بی‌سیم باربد را برای نظم بخشیدن و کنترل ازدحام جمعیت در ساعات شلوغی خود تهیه کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *