آیا سیستم نوبت دهی می تواند درصد رضایت مشتریان را افزایش دهد؟

آیا یک سیستم نوبت دهی می تواند تجربه مشتری را بهبود بخشد؟ پاسخ ممکن است شما را شگفت زده کند – پاسخ کاملا “بله” است.اما هیچکس جوابهای یک کلمه ای را دوست ندارد بنابراین، در اینجا ما قصد داریم به بحث و گفتگو در مورد همه راه های بی شمار که سیستم های نوبت دهی، مانند دستگاه نوبت دهی باربد در بهبود استراتژی تجربه مشتری دارد صحبت کنیم.

کاهش زمان انتظار

هیچکس دوست ندارد که منتظر باشد، مخصوصا وقتی که در ذهن خود همه کارهای دیگر را که باید آن روز انجام دهد را بررسی میکند و زمان خود را محاسبه می کند.

محقق MIT ریچارد لارسون می گوید:

“اغلب روانشناسی صف بندی مهمتر از آمار صحیح است.”

این زمانی است که مشتریان شما ایستاده و یا نشسته، بیکار هستند که احساس ناخوشایند و حوصلگی دارند. آنها می خواهند فعال باشند و حرکت کنند.خب،سیستم مدیریت صف این قدرت را به مشتریان شما می دهد که چگونه زمان تلف شده در صف را کاهش دهند.

زمان مشتریان خود را به آنها برگردانید!

استراتژی کسب و کار عالی با استفاده از سیستم نوبت دهی از راه خود برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان برای افزایش تجربه مشتری استفاده می کند راهی که شما تصور نمی کنید.از جمله، دادن زمانی به آنها که نمی دانستند می توانند داشته باشند.

به جای اینکه مشتریان را مجبور به صبر کنید به مشتریان بگویید: «وقت خودتان است. آنچه را که دوست دارید در حالی که صبر می کنید انجام دهید. اینگونه به کمک سیستم نوبت دهی تجربه مشتری را بهبود بخشیده ایم.

فروشگاهی و سازمانی که به زمان مشتری احترام می گذارد، یک ارگان با فرهنگ و مشتری محور محسوب می شود.هنگامی که یک استراتژی تجربه مشتری عالی دارید، تبلیغات دهان به دهان خوبی هم خواهید داشت و این به دنبال احترام به وقت مشتری است.

مشتریان دوست دارند که به آنها احترام گذاشته شود و توجه شود.

در صف های سنتی، مشتریان پشت سر هم در صف قرار می گیرند.آنها از یک صف به سمت جلو حرکت می کنند. اما وقتی صف بیش از حد طولانی می شوند،عده ای از درب خارج می شوند. این فضای بی عدالتی است.اما از آنجا که سیستم های مدیریت صف و نوبت دهی تا زمانی که نوبت خدمت رسانی به مشتری فرا نرسیده باشد وی را فراخوانی نمی کند در نتیجه این تجربه نامطلوب تکرار نمی شود.

یک سیستم نوبت دهی با ایجاد فضای عادلانه یک حس تجربه کابری خوب برای مشتریان رقم می زند.و باعث می شود به نیاز های هر کدام از مشتریان بصورت اختصاصی توجه شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲فرو ۱۳۹۷

تصور کنید که شما در انتظار هستید و نمی توانید احساس اضطراب را متوقف کنید، بنابراین به ساعت خود نگاه می کنید. به نظر می رسد زمان به کندی می گذرد، و شما احساس می کنید که هرگز آنچه را که برایش آمده اید را دریافت نخواهید کرد. شما فکر می کنید، “باید راهی بهتر […]

۲۷اسف ۱۳۹۶

محصولات گروه مهندسی باربد

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ مقالات ۰ دیدگاه بازدیدها: 4,414

تاکنون مقالات زیادی در خصوص نحوه جلب رضایت مشتری و سیستم های نوبت دهی منتشر کرده ایم در این مقاله نگاهی کلی به محصولات گروه مهندسی باربد داریم برای آشنایی بیشتر با هر محصول کافیست روی تیتر آن کلیک کنید تا به صفحه مربوط به آن محصول  هدایت شوید. سیستم نوبت دهی سیستم نوبت دهی […]

۱۴اسف ۱۳۹۶
خرید دستگاه نوبت دهی

این جمله که به مشتریان سرویس اختصاصی دهید برای کسب و کارها جمله آشنایی است ولی بدون توضیح چگونه می توان فهمید که سرویس اختصاصی به چه معناست؟ مشتریان خوشحال بیشتر خرید می کنند و به دوستان خود نیز توصیه می کنند آنها هم چنین در شبکه های اجتماعی خود از کسب و کار شما […]

۰۷اسف ۱۳۹۶

سه راه کاهش اتلاف زمان

۷ اسفند ۱۳۹۶ مقالات ۰ دیدگاه بازدیدها: 2,943

جمله عجیبی نگفته ایم اگر بگوییم هیچ کس از ایستادن در صف لذت نمیبرد.ایستادن در صف علاوه بر اتلاف زمان اثر روانشناسی بدی روی مشتریان شما دارد. ۱.با دادن اطلاعات زمان سپری شده را کمتر نشان دهید فرض کنید به یک سازمان وارد شده اید و از بدو ورود باید در صف منتظر بمانید…چه احساسی […]